Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Od  6 do 7 marca 2018r odbędą się wewnętrzne targi Grupy Polskie Składy Budowlane SA, w których swoje nowości produktowe zaprezentuje również firma Deftrans, prezentując po raz pierwszy markę O NAS.

Co roku od 16 lat Grupa Polskie Składy Budowlane SA organizuje wewnętrzne, zamknięte dla publiczności targi, na których spotykają się producenci materiałów dla budownictwa i elementów wyposażenia wnętrz i partnerzy sieci PSB z całej Polski.

Targi Grupy PSB przez udziałowców i partnerów PSB określane są mianem „Barometru Budowlanej Wiosny”, ponieważ stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych produktów i kolekcji, które rok rocznie podbijają rynek i gusta klientów.

Deftrans zaprezentuje nowe kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych, które z pewnością spodobają się klientom grupy PSB. Wśród prezentowanej oferty znajdą się nie tylko nowe formy szafek łazienkowych w zawsze modnym białym, błyszczącym lakierze ale również w nowych wzorach dekorów i ciekawych aranżacjach.

Zapraszamy na ekspozycję Deftrans do hali D, stoisko 15.