Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Deftrans prezentuje nowe, przejrzyste i kompletne materiały promocyjno-informacyjne dotyczące kolekcji mebli łazienkowych do samodzielnego monatżu (DSM), jak i tych fabrycznie zmontowanych, gotowych do użytku! Seria Kart produktowych z atrakcyjnymi wizualizacjami, opisem wyróżników kolekcji, dostępnymi w prezentowanej kolekcji bryłami mebli, kolorami i wymiarami dostępna jest już w wersji elektronicznej (zobacz tutaj) oraz w wygodnych do codziennego użytku segregatorach. Cała seria zawiera 21 kolekcji mebli łazienkowych uzupełnionych o ofertę umywalek i luster.

Deftrans prezentuje w ten sposób wszystkie kolekcje z serii DSM – do samodzielnego montażu, między innymi niezwykle popularne meble z serii Catania, Malibu, Metro, Venus, jak również meble łazienkowe zmontowane, jak Tania czy Zolo. Ofertę mebli łazienkowych uzupełnia rozbudowana oferta umywalek i luster,  dostępnych w asortymencie firmy Deftrans.

Zapraszamy do korzystania z nowych materiałów informacyjnych, przygotowanych dla Państwa przez firmę Deftrans. Wszystkie Karty produktowe znajdą Państwo w zakładce Do Pobrania (www.deftrans.com.pl/do-pobrania/karty-produktowe), w której również znajdują się szczegółowe Instrukcje montażu mebli łazienkowych i kuchennych oraz Karta gwarancyjna.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane RODO. Jako administrator danych pragniemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania w naszym serwisie.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane osobowe przetwarzane były zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności, którą znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Zespół Deftrans Sp. z o.o.