W marcu wzięliśmy udział w wewnętrznych, szkoleniowych targach Leroy Merlin w Łodzi, gdzie podczas kilku dni naszą ekspozycję obejrzało setki pracowników firmy Leroy Merlin. Ich zainteresowaniem cieszyły się zarówno propozycje nowych, modułowych mebli łazienkowych, jak i pokazy związane między innymi z prawidłowym montażem i regulacją mebli łazienkowych, które przeprowadzaliśmy w Strefie Warsztatowej.

Podczas targów Leroy Merlin swoją premierę miała też nowa marka mebli łazienkowych i kuchennych firmy Deftrans – Ø NAS. Oferta marki Ø NAS to w większości meble do samodzielnego montażu, ale również meble zmontowane fabrycznie, gotowe do ustawienia lub zawieszenia w  domu, których wspólną cechą jest doskonałe połączenie funkcjonalności, estetyki i ceny. Takie też meble pod parasolem marki – niezwykle funkcjonalne ze względu na modułowość, piękne, dzięki starannemu wykończeniu oraz wykorzystanym detalom, o przystępnej cenie.

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane RODO. Jako administrator danych pragniemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania w naszym serwisie.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane osobowe przetwarzane były zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności, którą znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Zespół Deftrans Sp. z o.o.