KOLEKCJA STILLA

STILLA to wyjątkowa kolekcja modułowych mebli łazienkowych o olbrzymich możliwościach aranżacyjnych. 
Jej białe, lakierowane na wysoki połysk szafki, z dekoracyjnymi blendami w kolorze buku truflowego, pięknie odbijają światło, rozświetlając wnętrze każdej łazienki.  Wszystkie szafki z kolekcji STILLA wyposażone są w system cichego domyku SoftClose, a pojemne szuflady mają prowadnice z pełnym wysuwem oraz trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości metalowe ścianki boczne. Funkcję uchwytów pełnią ergonomiczne, dekoracyjne frezowania w krawędziach frontów. Wszystkie te elementy sprawiają, że łazienka zaaranżowana meblami z kolekcji STILLA jest niezwykle komfortowa.
Meble z kolekcji STILLA oferowane są w wielu wariantach wymiarowych, dzięki czemu są  doskonałe zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i małych łazienek. Aranżację łazienki meblami STILLA funkcjonalnie i estetycznie uzupełniają szafki lustrzane z kolekcji MultiGlass, szafki z drzwiami MultiOpen oraz półki Qbik.

Zobacz również:

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane RODO. Jako administrator danych pragniemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania w naszym serwisie.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane osobowe przetwarzane były zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności, którą znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Zespół Deftrans Sp. z o.o.