KOLEKCJA TORINO

TORINO to kolejna propozycja mebli modułowych marki Ø NAS, zaprojektowanych tak, by móc praktycznie samodzielnie stworzyć własny, zindywidualizowany projekt umeblowania łazienki. Konfiguracje można swobodnie powiększać o kolejne elementy i dostosowywać do wielkości łazienki, a różnorodność możliwych układów jest tak ogromna, że trudno będzie spotkać dokładnie taką samą aranżacje łazienki.

Prosta, geometryczna forma mebli z kolekcji TORINO, z drzwiami i szufladami wygodnie otwieranymi za pomocą systemu Puch To Open, spodoba się miłośnikom minimalistycznych przestrzeni. TORINO świetnie prezentuje się zarówno w błyszczącym białym lakierze (którym pokryte są zarówno korpusy, jak i fronty mebli), jak i (w nawiązującym do natury) eleganckim dekorze buku truflowego. Drzwi szafek można łatwo zamontować tak, by otwierały się na prawą lub lewą stronę, w zależności od potrzeby, a zastosowane zawieszki i prowadnice pozwalają na bezpieczne przechowywanie ogromnej ilości kosmetyków i innych produktów niezbędnych w łazience.

TORINO to kolekcja doskonała zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i małych, wąskich i pozornie nieustawnych pomieszczeń, a jej funkcjonalność z powodzeniem uzupełnią szafki lustrzane z kolekcji MultiGlass, szafki z drzwiami MultiOpen oraz półki Qbik.

Zobacz również:

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane RODO. Jako administrator danych pragniemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania w naszym serwisie.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane osobowe przetwarzane były zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności, którą znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Zespół Deftrans Sp. z o.o.