o nas

o nas

NAS to marka mebli doskonała dla każdego – funkcjonalne i praktyczne meble, spełniające oczekiwania i marzenia, sprawiające radość. Dostępne dla NAS wszystkich, prezentująca NASze marzenia, wypełniające NASze wnętrza.

Oferta marki NAS to zarówno piękne i praktyczne meble łazienkowe, stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań ich użytkowników.

Meble łazienkowe oferowane są w dwóch systemach

  • do samodzielnego montażu, doskonałe dla Bohaterów Domu, dla których samodzielne skręcanie mebli jest doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, a najbardziej cieszy własnoręcznie wykonana praca
  • fabrycznie zmontowane, gotowe do użycia, dla preferujących szybki efekt.

Oferta mebli łazienkowych zawiera 19 kolekcji, charakteryzujących się różnym stylem i wykończeniem (lakierowane, pokryte drewnopodobnymi dekorami). W skład oferty wchodzą zarówno szafki podumywalkowe z dopasowanymi umywalkami i pojemne słupki, jak i praktyczne szafki z blatem, szafki wiszące oraz szafki lustrzane i lustra. Łączy je funkcjonalność i możliwość dowolnej aranżacji, dzięki której w każdej łazience zapanuje porządek i harmonia.

NAS to marka stworzona przez lidera na polskim rynku firmę Deftrans – producenta nowoczesnych i funkcjonalnych mebli łazienkowych.

 

 

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane RODO. Jako administrator danych pragniemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania w naszym serwisie.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane osobowe przetwarzane były zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności, którą znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Zespół Deftrans Sp. z o.o.